Kas mēs esam?

Mūsu tīmekļa vietnes adrese: https://think-big.lt/

Kādus personas datus apkopojam un kādā nolūkā to darām

Komentāri

Kad vietnes apmeklētājs atstāj komentāru, mēs apkopojam apmeklētāja personas datus, kas sniegti kā komentārs, tostarp apmeklētāja IP adresi un informāciju par apmeklētāja izmatoto pārlūku, lai vieglāk atklātu surogātpastu (angļu val. spam).

Anonīma rindiņa, kas sagatavota, ņemot vērā vietnes apmeklētāja e-pasta adresi (angļu val. hash), var tikt nodota Gravatar sistēmai, lai pārbaudītu, vai apmeklētājs izmanto šo sistēmu. Gravatar privātuma politika pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Apstiprinot komentāru, apmeklētāja profila fotogrāfija kļūs redzama apmeklētāja komentāra kontekstā. 

Attēli

Ja vietnē augšupielādējat attēlu, izvairieties no attēliem ar informāciju par savu atrašanās vietu (EXIF GPS). Tīmekļa vietnes apmeklētāji var lejupielādēt vietnē publicētos attēlus un piekļūt informācijai par attēlu augšupielādējušā apmeklētāja atrašanās vietu.

Kontaktu forma

Sīkdatnes

Ja atstājat komentāru mūsu tīmekļa vietnē, varat izvēlēties saglabāt savu vārdu, e-pasta adresi un vietnes adresi sīkdatnēs. Sīkdatnes izmantojam Jūsu ērtībai, lai atkārtoti nav jāsniedz savi dati, kad nākamajā reizē atstāsiet komentāru mūsu vietnē. Sīkdatnes tiek glabātas vienu gadu. Ja apmeklējat mūsu pieteikšanās vietni, nosūtīsim Jums pagaidu sīkdatni, lai noskaidrotu, vai Jūsu izmantotais pārlūks pieņem sīkdatnes. Šī sīkdatne neapkopo Jūsu personas datus un pēc pārlūka aizvēršanas vairs netiek izmantota. Pēc pierakstīšanās nosūtīsim vairākas sīkdatnes, kas ļaus saglabāt pierakstīšanās informāciju un ekrāna opcijas. Pierakstīšanās sīkdatnes tiek uzglabātas divas dienas, ekrāna opciju sīkdatnes – vienu gadu. Ja izvēlēsieties “Atcerēties mani”, paliksiet pierakstījušies mūsu tīmekļa vietnē divas nedēļas. Ja izrakstīsieties no sava konta, pierakstīšanās sīkdatnes tiks noņemtas. Ja rediģējat vai publicējat ierakstu, papildu sīkdatne tiks saglabāta Jūsu pārlūkā. Šī sīkdatne neapkopo Jūsu personas datus, tikai nosaka ID ierakstu. Šīs sīkdatnes darbība beidzas pēc vienas dienas. 

Citu tīmekļa vietņu saturs

Šajā tīmekļa vietnē publicētie ieraksti var ietvert citu saturu (piemēram, videoklipus, attēlus, rakstus u. tml.). Saturs no citām tīmekļa vietnēm darbojas tā, it kā mūsu vietnes apmeklētājs apmeklētu šīs citas tīmekļa vietnes. Šīs tīmekļa vietnes var apkopot Jūsu personas datus, izmantot sīkdatnes, ietvert papildus trešo pušu reģistrēšanu, novērot Jūsu mijiedarbību ar saturu, tostarp gadījumus, ja Jums ir konts tajā vietnē un esat tajā pierakstījušies. 

Analītika

Ar ko mēs dalāmies ar Jūsu personas datiem

Cik ilgi mēs uzglabājam Jūsu personas datus

Ja Jūs atstājat komentāru tīmekļa vietnē, tas un tā metadati tiks uzglabāti neierobežoti. Tā darām, lai atpazītu un automātiski apstiprinātu jebkādus vēlākus komentārus, nevajadzīgi neaizturot tos. Mēs arī glabājam personas datus, kurus savā kontā norāda reģistrētie lietotāji. Visi lietotāji var redzēt, rediģēt vai dzēst savus personas datus jebkurā brīdī (izņemot lietotāja vārdu, kuru mainīt nevar). Arī tīmekļa vietnes administratori var redzēt un rediģēt šo informāciju. 

Jūsu tiesības saistībā ar Jūsu personas datu apstrādi

Ja Jums ir konts šajā tīmekļa vietnē vai atstājat tajā komentāru, varat lūgt sniegt informāciju par mūsu apstrādājamiem Jūsu personas datiem, tostarp personas datiem, kurus sniedzāt pats/pati. Jūs arī varat lūgt dzēst jebkādus mūsu apstrādājamos Jūsu personas datus. Šīs tiesības nav spēkā attiecībā uz personas datiem, kurus uzglabājam administratīvos, tiesiskos vai drošības nolūkos. 

Kur mēs sūtām Jūsu datus?

Apmeklētāju komentāri var tikt pārbaudīti automātiskajā surogātpasta (angļu val. spam) konstatēšanas sistēmā. 

Jūsu kontaktinformācija

Papildinformācija

Kā mēs uzglabājam Jūsu datus?

Kādas personas datu apstrādes noteikumu pārkāpuma procedūras mums ir?

No kādām trešajām pusēm saņemam informāciju?

Kādu automatizēto lēmumu pieņemšanu un/vai profilēšanu mēs īstenojam ar apmeklētāju datiem?

Informācijas atklāšanas prasības